Zapomenout je nejtěžší úlohou života.

Červenec 2012

Život je hudba // ♥ = ♫

30. července 2012 v 23:52 | Sappy |  ♫ Music
Ahojte, tu vám cpu(=DD) další nesmysly co vás vůbec nezajímají =P Můj TOP 5 MUSIC
Tento měsíc se na žebříček nejposlouchanějších songů dostali:
1. Peckovka, která není sice novinka ale stále dobrá, je song od Mangrage - Dotyky
2. Je jedna z mých nejoblíbenějších skupin -KoRn s jejich nejkrásnější písničkou Somebody Someone
3. Z mých oblíbených písní skupiny Evanescence s mojí nejoblíbenější zpěvačkou Amy Lee je song Bring Me to Life
4. Je stará písnička, na kterou snad nikdo nemůže mít špatné vzpomínky, teda pkud vůbec písničku Edguy - Save Me zná
5. A je tu poslední song! Je to song od Dead By April - A Promise

Lee Hyun

30. července 2012 v 1:15 | Sappy |  Postavy Wolf Tear's
Moje jméno: Lee Hyun
Pohlaví: Muž
Věk: 17
Něco o Mě: Jsem hulvát, který se rád pere a jezdí na motorce. Už asi jen proto po mě spousta dívek šílí. Chodím do třídy s Yuki, přestože jí je patnáct, protože se mi svěřila, že si sfalšovala údaje. Jsem ve smečce Bloodlines a všichni si myslí, že je to jenom partička, kdyby věděli...
Minulost: Můj otec nebýval skoro doma, neustále pracoval. Poté jsme se kvůli němu přestěhovali z Korei, dost mě to štvalo. Můj táta byl vůdce jiné smečky a moje matka patřila do jiné než můj otec. Nakonec z jsem z toho vznikl já. Potomek dvou smeček...
Ovládám své schopnosti: Jsem extrémně rychlý. Občas se neovládám a zabiju i zvíře, které mě nepatřilo.

Tvoje lidská podoba:
Tvoje vlčí podoba:

Nová RPC: Oki Minoru

30. července 2012 v 0:47 | Sappy |  Moje tvorba
Ahojte lidi, dneska jsem přišla s novou RPC postavičko Oki Minoru. Je to sestřenice Misaki Harumi(mé první RPC). =D Takže vám sem vkládám její obrázky.
Takhle jsem jí nakreslila poprvé =D

4. část

28. července 2012 v 17:01 | Sappy |  Wolf Tear's
Vyndali jsme na stůl pár flašek a začali oslavovat našeho nového člena. Po nějaké době jsme tu už byli skoro všichni, až na Yuki, která tu není, tak jsme opilí. Davis s Andym se baví o hudbě, Jashí leze po stole a je skoro nahá, Yamamoto s Dantem se na ní dívají a házejí po ní drobáky, a já sedím nad záchodovou mísou. Když jsem se vyzvracela spláchla jsem záchod a šla do obýváku, když jsem viděla co se za tu chvíli stalo, myslela jsem, že se zblázním. Davis s Andym zpívají metalové karaoke a Dante se před nimi motá, myslím že nejspíš tančí, Jashí už neleze po stole ale po Yamamotovi a líbají se. V tom někdo zaťukal na dveře a Dante se zapotácel a šel otevřít.
"Ahoj Dante. Je tu Yamamoto, měli jsme se dneska sejít na nádraží." slyšela jsem a myslela jsem, že asi upadnu do kómatu. To se nemělo stát! Vešla do domu a hned se začala dívat po Davisovi a Andym jak zpívají. Když okolo nich prošla, stála před stolem a za tím stolem seděl Yamamoto a na něm Jashí, která ho líbala a on jí bez zábran polibky oplácel. Viděla jsem jak se Yuki lesknou její krásné, modré oči. Po tváři ji stekla slza a já věděla, že už je pozdě, už s tím nic neudělám, prostě, je to jeho chyba. Yuki se otočila na patě a její dlouhé, černé vlasy se zavlnily a zmizela za dveřmi domu.

Moje tvorby =D

28. července 2012 v 15:40 | Sappy |  Moje tvorba
Čaute lidíí, taky jste ulítlí na kresení? =D Já jo, až moc =D kreslím všude kde se dá =DD Tak vám sem dám pár mých obrázků, sice jsou nic moc, ale některý jsou vyvedený a některým se směju ještě teď =D
Tak tohle je obrázek s mými kámoškami :3
Zleva:

Reklama na blog pro Lului

28. července 2012 v 12:31 | Sappy
K mým dalším oblíbeným blogům patří Lului's blog. Tento blog patří mé kámošce, které za všechno děkuji a mám ji strašně moc ráda. Moje malá Keito-chan :3

Reklama na blog pro Foxii

28. července 2012 v 11:44 | Sappy
Tak tenhle blog, je prostě SUGOI
Mám ho mezi oblíbenými blogy, a Vám ho taktéž doporučuji !
Přeji pěkné čtení na Foxii blogu ;)


Měsíc

28. července 2012 v 1:17 | Sappy |  Téma týdne
Když se řekne 'Měsíc' vybavím si vlka vyjícího při úplňku, nebo upíra jak se v noci plíží tmavýma uličkami a myslí na to, za jak dlouho bude světlo. Měsíc je krásný obzor a ráda ho pozoruji když krásně svítí, a svítí i hvězdy ^^ Líbí se mi, že na měsíci je krásný obrázek, všimli jste si ho někdy? Je na něm Dědeček Večerníček, teda aspoň tak mi to říkával můj děda vždycky když jsme šli po louce.

Andy Green (můj)

26. července 2012 v 18:07 | Sappy |  Postavy Wolf Tear's
Moje jméno: Andy Green
Pohlaví: Muž
Věk: 18
Něco o Mě: Zvědavý, živý, arogantní a plný energie.
Minulost: Neví nic o své minulosti, 3roky zjišťoval do jaké smečky patří a najednou mu to řekla neznámá holka.
Ovládám své schopnosti: Po tři roky co zjišťoval do jaké smečky patří, netušil, že existují nějaké zvláštní schopnosti krom proměny.

Tvoje lidská podoba:
Tvoje vlčí podoba:

3. část

26. července 2012 v 14:21 | Sappy |  Wolf Tear's
Přišla jsem domu a šla se rovnou osprchnout.
Když jsem se vysprchovala vzala si pižamo a kartáč na vlasy a šla si sednout k televizi. Začal mi zvonit mobil, jsem líná si pro něj dojít ale nakonec jsem se zvedla.
"Bryn, prosím?"
"Ahoj Bryn, tady Jashí."
"Ahoj, co potřebuješ takhle večer?" zeptala jsem se.
"Jestli bych nemohla jít spát dneska k tobě, neusnu jen tak a vypli mi elektřinu." řekla sklesle.
"No jo, dveře jsou otevřený takže normálka přijdi vchodem." řekla jsem jí a zavěsila. Šla jsem k televizi ale s mojí leností jsem se radši o dva kroky vrátila a udělala si pití a vzala mobil sebou. Na gauči jsem se pohodlně usadila a koukala na televizi a přitom si rozčesávala vlasy. Vtom někdo hlasitě zaťukal na okno.
"Pojď dál Jashí. Říkala jsem ti ať přijdeš vchodem." nic se neozvalo jen další hlasité bušení do dvěří.
"Je zamčeno!" ozval se hluboký mužský hlas. Začala jsem mít strach, že se něco stalo. Rozeběhla jsem se ke dveřím a odemkla je. Mladý kluk jen vprchl dovnitř a zabouchl dveře.