Zapomenout je nejtěžší úlohou života.

1. část

20. července 2012 v 0:15 | Sappy |  Wolf Tear's
Je jaro a já si ve tři ráno sedím v casinu a čekám na členy naší smečky Nighthunterů. Už před půl rokem si vybrali moje město a sehnali si tu bydlení a své domky prodali, nebo se odstěhovali od rodičů. Už do sebe kopu třetího panáka a najednou mi někdo poklepe na rameno, otočila jsem se a předemnou stál vysoký, mladý chlapec s černými vlasy a oči. Je to Yamamoto.


"Bryn?" zeptal se mě.
"Ano. Ahoj." pozdravila jsem ho.
"Ohayo." potřásli jsme si rukama. Yamamoto si objednal jednoho panáka skotské whisky.
"Tak jak ses měla celou zimu?" zeptal se mě. Pohled jsem odvrátila od prázdného panáku na něj.
"Ale jo, tak šlo to. Celou zimu jsem zlepšovala své schopnosti a přiučovala nové. A jak si se měl ty? Ani si se nepochlubil, kde si byl." opět jsem pohledem sjela po prázdném panáku. Šoupla jsem ho barmanovi a ten mi znovu nalil čistou vodku.
"No byl jsem v Jižní Kanadě, dostal jsem tam nabídku na práci. Hlídal jsem tam divoké medvědy - Grizzly." odpověděl a nechal si znovu nalít whisky. Pochvíli se za námi objevila malá, tichá, přesto jedna z nejstarších, Jashí. Je tak roztomilí. že bych ji tipovala na 13let.
"Yo, Jashí." pozdravila jsem ji. "Ohayo." pozdravil Yamamoto.
"Ohayo. Jsem ráda, že Vás vidím." usmála se na nás a její černé oči se keskly ve světle reflektorů. Yamamotovi zazvonil mobil a odskočil si. Jashí se posadila vedle mě.
"Tak jak si se měla celou zimu?" zeptala jsem se jí.
"Jako každé, jiné roční období." opět se na mě usmála a poznala, že ji neni zrovna do řeči.
"Já musím pro Yuki, dorazíme společně. Zatím se tu mějte." oznámil nám Yamamoto a mě bylo hned jasné, kdo mu volal. Volala mu z nás nejmladší, a jeho přítelkyně Yuki. Je jí teprve 15let a Yamamotovi 16, potom jsem na řadě já, 17let, potom Jashí a dva, stejně staří, Dante, ten mladší a Jamboo, ten starší, kteřím je dvaadvacet let. Pošoupla jsem panákem na druhý konec baru, aby mi barman znovu nalil. Seděla jsem tam takhle hodinu, a říkala si, kde je Yamamoto s Yuki. Trvá jim to celou věčnost, požila jsem ruce na stůl a opřela si o ně hlavu.
Nevím jak dlouho jsem tak spala, ale vzbudil mě Yamamoto a Yuki, s nimi tam byl i Dante.
"Ahoj Yuki, ahoj Dante."
"Ahoj." pozdravil Dante a hned mi třásl rukou.
"Ahoj." pozdravila opožděne Yuki a obejmuly jsme se.
"Tak už nám zbývá jen Davis." řekne Jashí a sleze z vysoké židle.
"Měl by každou chvíli přijít." řekl Yamamoto a v tom se otevřely dveře casina a do nich vstoupil vysoký, blonďatý muž s cigaretou v puse. Měl na sobě maskáčové kalhoty a velké černé kanady.
"Těší mě, plukovníku Davisi." podám mu ruku. Yuki držela Yamamota za ruku a oba dva si Davise prohlíželi.
"Taky mě těší, posádko." řekl Jamboo a hned si nechal nalít panáka. S cigaretou v puse a podle vzhledu ho typuji na styl, co pije alkohol na žízeň, aniž by se z toho opil. Všichni jsme stáli u baru a ani hlásku ze sebe nevydali.
"No, tak co!?" zdá se, že Danteho to ticho začalo štvát jako druhého, ale já jsem radši nic neřekla, je to naše první reálné setkání, nevím jak se s nima mám bavit.
"Myslím, že bychom měli jít všichni domů a sejít se až zítra." vypravila jsem ze sebe po dlouhé době.
"Já souhlasím." řekla Yuki a objala vysokého Yamamota kolem pasu, je trochu vtipné, jak je nízká a on vysoký, ale láska je láska, nic jim nevyčítám, jsou sladcí. Oba dva se otočili a chystali se k odchodu, Yamamoto jen mávl rukou nad hlavou.
"Tak zítra, a kde vlastně?" zeptala se Jashí.
"Řekl bych, že u Bryn doma, rád bych věděl, kde přesně bydlí, takže si dáme sraz ve dvě na nádraží, to víme všichni kde je." prohlásil Jamboo a netrval na jiné odpovědi, než ano. Všichni přikývli a rozešli jsme se domu, cestou jsem napsala SMSku Yuki, ať se zítra s Yamamotem dostaví ve dvě na nádraží.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Foxii Foxii | Web | 20. července 2012 v 13:48 | Reagovat

Dokonalost! *Q*

2 Bryn Bryn | Web | 20. července 2012 v 14:44 | Reagovat

[1]:Děkuju =* *__*

3 Jash Jash | Web | 20. července 2012 v 21:05 | Reagovat

Luxusní!!!Teším se na další díl! \(=^.^=)/ *.*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama