Zapomenout je nejtěžší úlohou života.

4. část

28. července 2012 v 17:01 | Sappy |  Wolf Tear's
Vyndali jsme na stůl pár flašek a začali oslavovat našeho nového člena. Po nějaké době jsme tu už byli skoro všichni, až na Yuki, která tu není, tak jsme opilí. Davis s Andym se baví o hudbě, Jashí leze po stole a je skoro nahá, Yamamoto s Dantem se na ní dívají a házejí po ní drobáky, a já sedím nad záchodovou mísou. Když jsem se vyzvracela spláchla jsem záchod a šla do obýváku, když jsem viděla co se za tu chvíli stalo, myslela jsem, že se zblázním. Davis s Andym zpívají metalové karaoke a Dante se před nimi motá, myslím že nejspíš tančí, Jashí už neleze po stole ale po Yamamotovi a líbají se. V tom někdo zaťukal na dveře a Dante se zapotácel a šel otevřít.
"Ahoj Dante. Je tu Yamamoto, měli jsme se dneska sejít na nádraží." slyšela jsem a myslela jsem, že asi upadnu do kómatu. To se nemělo stát! Vešla do domu a hned se začala dívat po Davisovi a Andym jak zpívají. Když okolo nich prošla, stála před stolem a za tím stolem seděl Yamamoto a na něm Jashí, která ho líbala a on jí bez zábran polibky oplácel. Viděla jsem jak se Yuki lesknou její krásné, modré oči. Po tváři ji stekla slza a já věděla, že už je pozdě, už s tím nic neudělám, prostě, je to jeho chyba. Yuki se otočila na patě a její dlouhé, černé vlasy se zavlnily a zmizela za dveřmi domu.


"Yamamoto!" řvala jsem na něj, ignoroval mě, jako bych tu vůbec nebyla.
"Yamamoto, přestaň, a Jashí to platí i pro tebe!" pokračovala jsem jenže mě oba dva dál ignorovali. Byla jsem na ně už naštvaná, nebydlí tu ani měsíc a už se to všechno posralo. Davise hledá vlčí policie a Yuki je naštvaná na Yamamota, nejspíš i na Jashí.
"Tak už DOST!" zařvala jsem, Dante se na mě podíval, ale když se Andy začal smát, všichni zase ignorovali. Měla jsem už dost. Otevřela jsem ústa a z nich mi koukaly špičáky. Zavila jsem tak nahlas, že po menším otřesu v domě na mě všichni začali zírat. Yamamoto na mě koukal jako by se nic nestalo a mě se z očí vyřinuly slzy. Přeměnila jsem se celá ve vlka a utekla otevřenými dveřmi do tmy hledat Yuki. Šla jsem po její lidské stopě, zdá se, že se neproměnila. Když jsem se dostopovala až k jejímu domu přeměnila jsem se ve člověka a zazvonila na zvonek. Přišla mi otevřít dveře.
"Yuk-"
"Co chceš?" odsekla mě nepříjemně.
"Jdu se ti omluvit, za to co se sta-"
"Ne!" začala, "Ať se mi Yamamoto přijde omluvit sám, a i s Jashí, chápu, že jste si večer užili, ale nechte mě teď nějakou dobu o samotě."
"Jak dlouhou dobu asi?" zeptala jsem se.
"Ozvu se, až budu v pořádku." řekla a zavřela dveře. Šla jsem pěšky domu a když jsem přišla, Všichni seděli mlčky na gauči až na Andyho a Davisem, kteří se dále bavili o hudbě. Šla jsem do svého pokoje a nechala je ať si už v tom baráku dělaj co chtěj. Zabouchla jsem za sebou dveře. Někdo zaťukal.
"Bryn? Bryn otevři, prosím." byl to Yamamoto.
"Posral si to! Vypadni!" řvala jsem a hodila polštář na dveře. Chvíli bylo ticho.
"Bryn?" znovu začal mluvit.
"Vypadni, kurva už vypadni!" slyšela jsem kroky a uvědomila si, že jsem to přehnala. Po pěti minutách jsem se rozhodla si s ním jít promluvit, když jsem ale přišla dolu, nebyl tam.
"Kde je Yamamoto?" zeptala jsem se Danteho.
"Šel ven, nevím kam." odpověděl mi a já se rozběhla ven. Běžela jsem po silnici a věděla kam běžím, do lesa na jejich zamilovaný kámen. Když jsem tam ale přišla, nebyl tam. Dneska je úplněk a z lesa se ozývalo spoustu vyjících vlků. Proměnila jsem se a vyběhla na kopeček a začala výt.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Foxii Foxii | Web | 28. července 2012 v 17:18 | Reagovat

*Q* Oh....Pokráčko..Zajímalo by mě co bude dál, jestli se tam už objeví ty víš kdo :-D natěšenost ^^

2 Jash Jash | Web | 29. července 2012 v 3:13 | Reagovat

ohoho!! To se mi líbí :)) Už aby byl další díl :D

3 Hany Hany | 29. července 2012 v 14:18 | Reagovat

o super sem tam jak největší děvkař :DDD jinak mrťácký

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama